אבטחת אירועים סגורים ופתוחים על ידי חברת אבטחת אירועים

בין אם האירוע שלכם הוא אירוע סגור במתחם ידוע מראש ובין אם זה אירוע בשטח פתוח, מאד חשוב לאבטח אותו. אבטחת האירוע מממשת עבורכם כיזמיו מספר תמורות חשובות. בראש ובראשונה, אירוע מאובטח הוא אירוע יעיל: אם זה מקום שיש בו מגרשי חניה, חלק מהמאבטחים משמשים כפקחים ומסייעים בהכוונה יעילה של תנועת האורחים שהזמנתם. כמובן שהשמירה תיעשה ביעילות גדולה הרבה יותר מאשר שומרים פרטיים לא מקצועיים שתמנו מטעמכם. חברת אבטחה מקצועית תדע מתי לשחרר ומתי להדק כשיש סכנה אמיתית שעלולה להעיב על האירוע: אדם שמאיים לגנוב את הכספת, או מתפרץ בלתי קרוא.

ניהול משימות אבטחה יעיל בכל אירוע

כבר בשלבי ההכנות לאירוע, הגעת הנהגים הראשונים ותחילת התמלאות האולם או מתים האירועים הפתוח, תספק חברת האבטחה מענה מלא בדמות פיקוח חנייה במגרשים על מנת לווסת כל אורח למקום בר-קיימא. כשהאורחים יצאו מהרכבים ויתקדמו לכיוון הגן או האולם – נציגי חברת האבטחה לא יטרידו אותם באופן גלוי כמו בשמירה מהסגנון הידוע לכם. הם ישתלבו במערך האורחים באופן סמוי וינסו לאתר תנועות חשודות, גנבים בפוטנציה, כייסים או אנשים שהחליטו להסתנן לאירוע כמעשה קונדס. את כל אלו תדאג חברת האבטחה להרחיק מהמקום.

אספקת שירות מעולה ליזם האירוע

אחרי הכל, חברת אבטחה מחויבת קודם כל אליך כיזם, וכמובן שהיא צריכה להיות מסונכרנת עם חברת ההפקות הייעודית. חברת אבטחת אירועים טובה תמיד תשמור על קשר מצוין עם בעל האירוע ועם צוות ההפקות שלצדו, תשתלב, לא תפריע ותעשה אך ורק משימות אבטחה חשובות שיסייעו לאבטחתו של האירוע הלכה למעשה.

תנאי התקשרות שקופים במחיר ובתנאי התשלום

חברת אבטחת אירועים מקצועית לא תשאיר דברים באוויר מול הלקוח ותספק לו את כל המידע והסיבות לביצוע התמחור בדרך בה הוא מתבצע: גובה התשלום, אופני התשלום האפשריים וכד'. היא תספק ללקוח הצעת מחיר כתובה המפרטת על מה הוא נדרש לשלם וכך יוכל הלקוח לקבל החלטה בקלות. החברה עושה כל שעל ידה להוציא כמה שיותר לקוחות מרוצים מהשירות שהיא מעניקה להם ולספק להם גם תנאי התקשרות מתאימים וגם שירותי אבטחה מקצועיים הלכה למעשה.