כל מה שרציתם לדעת על בחירת שירותי אבטחה ושמירה מותאמים אישית

בחירת חברת אבטחה ושמירה מהווה את אחת המשימות החשובות שתידרשו לעשות כאשר יש לכם בית עסק משלכם או כאשר אתם גרים בבית שנפרץ בעבר. עסקים עצמאיים מחויבים בהתקנת מערכת אזעקה בהתאם לתקנות רישוי עסקים, בעוד על בתים שנפרצו בעבר לא חלה חובה זו. היא מתרחשת בפועל, עקב החלטות ניהול סיכונים בכל חברות הביטוח בישראל, לפיהן אין לבטח בית שנפרץ אם הבעלים טרם סיפק מענה אבטחה עתידי מונע. 

בחירת החברה מצריכה בדיקה שיש לה ידע טכנולוגי במערכות אזעקה ומצלמות אבטחה

במאה העשרים ואחת, שמירה פיזית על מבנים אינה חזות הכל בשירות שכזה. חברות אבטחה ושמירה מוכרחות להיות בקיאות בנושאי עזר טכנולוגיים המסייעים בשמירה ובאבטחת מבנים: מערכות אזעקה ומערכות HVR למצלמות אבטחה. על החברה לספק מוצרים איכותיים ותקניים, שאושרו במכון התקנים, ואשר מתאימים בפונקציות העבודה שלהם לצרכי האבטחה של המבנה.

מערך אבטחה חכם ומקצועי אשר מנהל אירועים בשיטתיות

מערך האבטחה צריך להתבסס על 3 דרגים: טכנאי מערכות אזעקה, מאבטחים ואנשי בקרה, אשר מנהלים את האירוע מחדר בקרה מטעם החברה. בעוד אשר טכנאי מערכות האזעקה מתלווה לבית פרוץ רק אם היה כשל במערכת האבטחה האלקטרונית, כאשר היא תקינה האירוע מטופל על ידי צוותי אבטחה בלבד. צוות זה, המשלב אנשי בקרה עם מאבטחים בשטח בא לידי ביטוי גם בניהול משלחות ליווי בארץ ובחו"ל.

שביעות רצון מלקוחות העבר – יתרון

בימים אלו, כשחלק עיקרי מנושאי האבטחה הם בגדר חובה עבור לא מעט אזרחים, כפי שהדגמנו, נוכחות חברות האבטחה בחי השגרה כאן – גבוהה. לכן, אם לקוחות הביעו דבר ביקורת חיובי – זה סימן שהחברה עשתה עבודה טובה באמת, הפגינה מקצועיות והייתה נחושה לסייע לפתור כשלי אבטחה באשר הם. לחברה כזו מומלץ לכם מאד להירשם כלקוחות ולזכות ביחס מגדיל ראש ובצוותי עבודה שיפעלו אך ורק לטובת אינטרסי האבטחה שלכם.

חבילות אבטחה מרוכזות – יתרון

בחלק מהמקרים יציעו חברות אבטחה ושמירה עסקאות אבטחה מרוכזות, בהן משלמים פחות PER שירות בודד אך מקבלים מכלול שירותים. לדוגמה, במקום תשלום על שמירה על מבנה סכום יקר ועל מערכת אזעקה סכום יקר בערוץ נפרד, ניתן לרכוש את שניהם במחיר מרוכז.